KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6057803
nr 605 7803
Gouache
1800-tal Fartyg invid Vesuvius, "MID Surrey of London", 43x66
måndag 19 oktober 2009
Gouache